Hakkımızda

Firma Profili

1987 yılında İbrahim Halil Keskin şahıs firmasıyla başlayan nakliye hayatımız sekiz yıllık aradan sonra 1995 yılında kurumsal kimliği alarak KESKİN NAKLİYAT taah ve kömür tic ltd şti adıyla Türkiye demir ve çelik sektörünün en önemli yerine sahip olan Hatay'ın PAYAS ilçesinde kurulmuş olup halen KESKİNLER LOJİSTİK taşımacılık inş. petrol madencilik ith. ihr. san. ve tic ltd şti ünvanı ile faaliyet sürdürmektedir.

Şirketimiz lojistik ve yük taşımacılığı alanında çok uzun yıllara dayalı olarak kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Adımıza kayıtlı ve kiralık araçlarımızla ülkemizin ve bölgemizin her köşesine nakliye hizmetlerini başarıyla yapmaktayız.

Bölgemizde ciddi faaliyetleri olan köklü kurumsal ve bireysel firmalarının nakliye hizmetlerini en ciddi şekilde yapıyor olmamız; firma ve kuruluşların şirketimize olan güven, takdir ve beğenileri de ayrıca bizleri gururlandırmaktadır.

Şirket müdürlüğünü ÜDY 4 belgesine sahip İbrahim Halil Keskin , idari işler yetkilisi ODY 3 belgesine sahip Kemal Keskin yürütmektedir.